2013 SCHEDULE
Get tickets: http://ticketf.ly/ZtyDML$3000 IN CASH AND PRIZES:
NOON – 5:00 pm – U18 CONTEST
NOON – 5:00 pm – SKATE CONTEST
NOON – 5:00 pm – GAMING CONTEST11:00 pm – MARMALAKES
https://www.facebook.com/marmalakes?fref=ts
10:40 pm – THE SOUR NOTES
https://www.facebook.com/TheSourNotes?fref=ts
10:00 pm – CARTRIGHT
https://www.facebook.com/cartrightmusic?fref=ts
09:40 pm – BEFRIEND THE BEARS
https://www.facebook.com/befriendthebears?fref=ts
09:00 pm – LES RAV
https://www.facebook.com/LesRav?fref=ts
08:40 pm – ONCE PER AXIS
https://www.facebook.com/onceperaxis?fref=ts
08:00 pm – HOLIDAY
https://www.facebook.com/musicbyholiday?fref=ts
12:00 AM – SOUP
https://www.facebook.com/Soupband?fref=ts
06:00 pm – RESIDUAL KID
https://www.facebook.com/residualkid?ref=ts&fref=ts 

1:00 pm – FIFA 2013 Contest
2:30 pm – HALO Contest
4:00 pm – CALL OF DUTY
1:00 pm – U18 Skate – best run
2:30pm – Over 18 Skate – best run
4:00 – Team
2012 Schedule
11:30 PM Cover $15
11:30 PM Doors, Free Skate
12:00 – 12:15 PM Electric Silk – (Band Aid Stage)
12:15  PM Gaming Warmup
12:15 – 12:30 PM The Austeens – (Fender Stage)
12:30 – 12:45PM Playing with Fire – (Band Aid Stage)
12:45 – 1:00 PM The Others - (Fender Stage)
1:00 PM Game Battle #1 FIFA 12, Skate Battle U18 – BEST RUN
1:00 – 1:30 PM Austin Burns – (Band Aid Stage)
1:30 – 2:00 PM Joel Hernandez - (Fender Stage)
2:00 – 2:30 PM Lithium Sun – (Band Aid Stage)
2:30 PM Gaming Battle #2 STREET FIGHTER, Free Skate
2:30 – 3:00 PM AfterMath - (Fender Stage)
3:00 PM Skate Battle #2 18 YRS AND OLDER
3:00 – 3:45 PM Mauve Avenger – (Band Aid Stage)
3:45 – 4:30 PM Carson Brock - (Fender Stage)
4:00 PM Gaming Battle #3 MWF3
4:30 – 5:15 PM Recess with Monsters – (Band Aid Stage)
5:15 PM Skate Battle #3 – TEAM BATTLE
5:15 – 6:15 PM Sleep Talk - (Fender Stage)
6:15 – 7:15 PM Fresh Millions – (Band Aid Stage)
7:15 – 8:00 PM Awards - (Fender Stage)
8:00 – 9:30 Quiet Company - (Fender Stage)
2011 Schedule
1:30 PM Cover $15
1:30 PM Doors, Free Skate, Gaming
2:30 – 3:15 PM Skate Contest – 17yrs and under – BEST RUN BATTLE
2:30 – 3:15 PM Residual Kid (Outside) (30 min set)
3:00 – 4:45 PM Gaming Contest #1 Super Smash Brothers
3:00 – 4:45 PM Gaming Contest #1 Mario Kart
3:30 – 4:15 PM Schmillion (Outside)
4:00 – 4:45 PM Hunter Sharpe (Inside)
TBA Skate Contest – 18 yrs and older – BEST RUN BATTLE
5:00 – 6:00 PM Sleep Talk (Inside)
5:30 – 6:30 PM White Leaf (Outside)
5:30 – 6:45 PM Gaming Contest #2 Black Ops, Halo Reach
6:15 – 7:15 PM The Shears (Inside)
7:00 – 8:00 PM Driver F (Outside)
7:00 – 7:45 PM Skate Contest – Team Skate Battle
7:00 – 8:00 PM Gaming Contest #3 Black Ops, Halo Reach
8:00 – 8:30 PM Awards Ceremony
8:30 – 9:45 PM Frontier Brothers (Outside)
9:30 – 10:00 PM Mauve Avenger (Inside)
10:00 – 10:35 PM KRUM BUMS (Outside)
10:30 – 11:15 PM MoTelAviv (Inside)
10:45 – 12:00 AM Riverboat Gamblers (Outside)
12:00 – 1:00 AM ZEALE (Inside)